072-2501234 | 054-7203040
שירותי ניקיון ואחזקה

שירותי ניקיון בנתניה

הידעתם שאחת לשנה, נערך בישראל 'יום הניקיון הלאומי'? עדי כדי כך ניקיון הוא חשוב, עד שהוכרז עבורו יום שלם המוקדש רק לו! כמובן, שגם בשאר ימי השנה כולנו שואפים לסביבה נקייה; בבית, ברחוב וגם בעבודה. אם אתם עובדים או גרים באיזור נתניה, שירותי ניקיון בנתניה הם בדיוק מה שאתם מחפשים כדי לשמור על הסביבה שלכם נקייה, ועל הבריאות האישית שלכם.

מה כוללים שירותי ניקיון בנתניה

מראה הסביבה ישפיע על התפקוד שלנו לא משנה היכן אנו נמצאים; בבית הוא ישפיע על אווירה טובה, ובעבודה ישפיע על טיב העבודה כולה. שירותי ניקיון בנתניה יציעו לכם את השירותים הבאים:

  • ניקיון חלונות ומראות – לחלונות ומראות ישנה נטייה לצבור אבק. כידוע, אבק לא רק מטשטש את הראות, אלא גם מזיק לבריאות. לכן, חברת ניקיון מקצועית תדאג לניקיונם בעזרת החומרים המיועדים במיוחד למראות וחלונות.
  • ניקיון מחשוב וציוד אלקטרוני – ברוב המשרדים, העבודה מתבצעת דרך מחשבים. וגם אם אינם קיימים, מחשוב הוא חלק בלתי נפרד משגרת העבודה. לציוד זה יש חשיבות רבה מאין כמוהה, שכן הם אוגרים בתוכם את כל המידע החשוב לנו על מנת לבצע את עבודתנו.
  • שטחים ציבוריים – פרוזדורים, לובי הבניין, מעליות ועוד – הם המראה של הבניין ומקבלים את פניהם של האורחים, העובדים והדיירים. מסיבה זו עליהם להיות מצוחצחים ונקיים לכל אורך היום. ניקיון מראה על רצינות ויוקרה גם אם לא מדובר בבניין שבנייתו נסתיימה אתמול, לשביעות רצונם של כל באי המקום.

שושן צחור שירותי ניקיון בנתניה – לא מרחמים על הלכלוך!

נעים מאוד, אנו חברת שושן צחור ואנו מתמחים בניקיון במוסד העסקי והפרטי. מלבד שירותי הניקיון אנו מציעים שירותי ניהול אחזקת מבנים, וכן ניקיון לפני אכלוס ולאחר שיפוץ. אנו מאמינים ביסודיות ומקצועיות, שכן ברור לנו שלניקיון חשיבות רבה בעיניכם. מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בהקדם!

שירותי ניקיון בנתניה המלצהחברת שירותי ניקיון בנתניה

 

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית