052-3452146
שירותי ניקיון ואחזקה

ניהול ואחזקת מבנים

משרדי הייטק, קליניקות, משרדי פרסום, עורכי דין, שירותי בריאות ורווחה ועוד משרדים רבים אחרים; כולם ממוקמים בתוך מבנים בנויים ברחבי הארץ. אי לכך ובהתאם לזאת, ניהול ואחזקת מבנים הינם מבין הנושאים הקריטיים שיש לדאוג להם לאחר השלמת בניית מרכז משרדים חדש, ובמטרה לשמור על רצף עבודה תקין נרצה לשכור את שירותה של חברה מוכרת ומקצועית שתדאג לכך.

ניהול ואחזקת מבנים – מה זה אומר בעצם?

חברות המציעות שירותי ניהול ואחזקת מבנים הן בעצם אלו האחראיות על רצף תקין של תפקוד בניין המשרדים. בין היתר תפעל בנושאים הבאים:
• ניקיון יסודי – תחום אחזקת המבנים כולל גם שמירה על ניקיונם; פרוזדורים, חדרי מדרגות, חלונות ומראות, וכן ניקיון בחניונים ובשטחים הציבוריים במבנה כגון קפיטריה, לובי ועוד.

• שומרים על הבטיחות – עובדיה של החברה יבדקו מידי פעם את תקינותם של מקלטי הביטחון בבנייני המשרדים, ושל ערכות בטיחות כגון; ערכות כיבוי, ערכות עזרה ראשונה ועוד.

• אינסטלציה – בבנייני משרדים בדרך כלל ישנם חדרי נוחיות בכל קומה, ולעיתים הדבר עלול לגרום לתקלות כגון סתימות. כאשר ישנם כל כך הרבה אנשים במשרד, יש לפתור את הבעיה במהרה.

• שירותים ניהוליים – לצד תחזוקת המבנה, פועלת חברת ניהול ואחזקת המבנים בשיתוף פעולה עם החברות הפועלות בבניין, לתשלומי חשבונות שוטפים; גביית כספים מהמעסיקים, ווידוא עמידה בזמנים בכדי למנוע אי הבנות – אין דבר מרגיז יותר מלהגיע למשרד בוקר אחד ולגלות שאין חשמל מכיוון שהחברה לא שילמה את חובותיה.

עם ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור תוכלו לעבוד בראש שקט

חברת שושן צחור הינה חברה צעירה ודינמית הפועלת במקצועיות בתחומי הניקיון, ואחזקת המבנים לסקטור הפרטי והן לסקטור העסקי. אנו דוגלים באיכות ומקצועיות בעבודתנו, ומזמינים אתכם לאפשר לנו לדאוג עבורכם לכל ענייני הניקיון ואחזקת המבנה השונים – כל שתוכלו להעביר את יום העבודה בראש שקט.

 

 

ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור

 

יתרונותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים

חברת שושן צחור מעניקה שירות של ניהול ואחזקת מבנים באזור השרון. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מקפידה לבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר, זאת תוך התייחסות מלאה לכל הפרטים הקטנים אשר יחד יוצרים את מכלות אחזקת הבניין השלם. חברתנו הינה דוגלת בהענקת שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי עיסוקינו ועל כן אנו מקפידים על ביצוע העבודה היעילה והאמינה ביותר בכדי להשיג את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים כוללים תחומים רבים כגון – אחריות על ניסיון יסודי בבניין, בדיקת תקינות המקלטים וערכות הבטיחות, תיקונים ותחזוקה שוטפת של מערכות המים והחשמל. זאת לצד הענקת שירותי ניהוליים על מנת להבטיח את תפקודו היעיל והתקין של הבניין כולו. למעשה עבודה עם חברה אשר עוסקת בניהול מבנים כוללת יתרונות רבים נוספים, חלקם הן למעשה:

 • צוות מקצועי – לרשותם של כל דיירי ועובדי הבניין קיימת גישה לאנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר בתחומם. בין אם חשמלאים, אינסטלטורים, צבעים או עובדי ניקיון ואחזקה כללית.
 • התאמת השירותים – חברת ניהול ואחזקת מבנים תוכל להתאים את שירותיה בצורה מדויקת לצרכים שלכם כך שתוכל לענות עליהם במלוא.
 • זמינות מסביב לשעון – לצערנו הפתעות תחזוקה בבניינים השונים עשויות להפתיע בכל שעה של היום, ובזמן שהמבנה שלכם ינוהל על ידי חברת מקצועית הרי שהמענה לכל צרה שלא תבוא יהיה מיידי ומדויק.

עוברים לחברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית

נוכל לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בניינים מעבירים את ניהול ואחזקת הבניין לידיה האמינות של חברת מקצועית של ניהול ואחזקת מבנים כמו שושן צחור, ואין הדבר מפתיע כלל. שהרי פעולה זו מעבירה את כלל הנושאים שוועד הבניין הקודם התקשה בהם. החברה תוכל לדאוג לגלל בניקיון והתחזוקה של הבניין בשגרה, כך שערכו של בניין ישמר וכלל דיירי, עובדי ובאי המבנה יוכלו ליהנות מאווירה נעימה, נינוחה ואסתטית בכל פעם שיבקרו בו.

 

יש כמה דרכים לנהל בניין שמאכלס עובדים רבים ומארח קהל מדי יום, או בנייני מגורים שחייבים לתפקד מעולה כל הזמן. הדרך הטובה ביותר היא דרך חברות ניהול ואחזקת בניינים שדואגת לכל מה שאתם צריכים וחוסכת מכם את הטרחה. כך אתם יכולים להיות בטוחים שכל מה שצריך לדאוג לו בבניין מטופל בשטף וללא עיכובים. חברת שושן צחור מבטיחה לכם ניהול מבנים מקצועי ולאחר ניסיון רב, עם כל השירותיות והקשב לדיירים.

 

מה צריך לדעת על חברות ניהול ואחזקת מבנים?

 

 • חברת הניהול מחליפה למעשה את ועד הבניין הישן והטוב משום שהיום כבר מורכב ומסובך לדאוג לענייני הבניין בהתנדבות. יש לדאוג לתיקונים ותחזוקה, לתשלומים ולגביית חובות, לאנשי מקצוע מתאימים ולבדיקה תקופתית. את כל אלה חברת ניהול מבצעת הרבה יותר טוב כי זה מקצועה.
 • אתם לא חייבים יותר לרוץ אחרי טכנאים וכדומה. בלי לחפש אנשי מקצוע בתחום הניקיון, החשמל והאינסטלציה זה הרבה יותר קל ליהנות מהבניין. כך אפשר לתת לחברת הניהול לדאוג לחיפוש אחרי אנשי המקצוע, לתשלומים ולביטוח שלהם מבלי שתצטרכו להיות אחראים להם גם משפטית למקרה של בעיה או תאונה.
 • אם לא היה לכם נעים עד היום לגבות תשלומים מדיירים שמתחמקים, יש מי שיעשה את זה כעת במקומכם מבלי שתצטרכו לסבול מאי הנעימות. והתשלומים יגיעו בסדירות.
 • לא צריך לחכות בבית עד שהחשמלאי יגיע או האינסטלטור. יש מי שעושה את זה למענכם ומחכה שם וגם דואג שזה יבוצע לשביעות רצונכם.
 • כל הבעיות מטופלות בצורה סדירה ובלי להזניח אותן גם אם הן קורות מדי פעם וגם אם הן מתגלות תוך כדי ביקורת סדירה. חשוב לדעת מה מצב הבניין ולטפל בכך בזמן.

 

חברות ניהול ואחזקת מבנים

חברות ניהול ואחזקת מבנים – אנשי המקצוע שמטפלים במקומכם

חברות ניהול ואחזקת בתים מטפלות במבנים שלכם במקומכם ולמענכם ולכן חברת שושן צחור מציעה לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו למצוא בתחום זה. השירות מבוסס על ניסיון רב וצוותים שהתמחו בטיפול בבניינים ובדאגה להם. הצוותים מטפלים בכל הבעיות של התשתית כמו חשמל ואינסטלציה וגם מזמינות את אנשי המקצוע המתאימים שצריכים לטפל בכך.

אנשי ועד הבית לא צריכים יותר לדאוג לעולם לתקינות המערכות ולעבודות שייעשו בזמן. כשיש ניהול ואחזקת מבנים במרכז שהוא מקצועי המשימה הופכת לפשוטה הרבה יותר, כאשר המומחים נמצאים בשטח במקומכם ומטפלים בבעיות בכל זמן שהן מתעוררות וגם דואגים לביקורות תקופתיות על פי חוק. החברה שושן צחור תבטיח לכם תמיד את הטיפול השוטף מסביב לשעון ואתם לא צריכים להיות שם בכלל. יש מי שמטפל בתיקונים ובתחזוקה במקומכם.

 

למה כדאי לקחת ניהול ואחזקת מבנים במרכז?

 

 • התחומים המקצועיים שנוגעים לניהול בניין מחייבים היום הרבה יותר מקצועיות מאשר פעם. יש לדעת על המבנה המודרני ועל הצנרת והחשמל, על חוקים עירוניים שונים ועל סוגים של חומרים וציוד שצריך לצורך כך. לא תמיד ועדי בניין יכולים להקדיש לכך את כל הזמן והטרחה משום שזה נעשה בהתנדבות. חברת ניהול לוקחת מכם את העול וגם מתמחה בכל התחומים האלה יותר מכם.
 • משא ומתן עם אנשי המקצוע תמיד התיש את ועדי הבתים, שידעו שיש להם היצע מוגבל של אנשים שהם יכולים לסמוך על השירות ועל המקצועיות שלהם. כעת, כשיש לכם חברת ניהול, אתם לא צריכים לדאוג לזה כלל. אנשי החברה מחזיקים מאגר של אנשי מקצוע שהם עובדים אתם בקביעות ויכולים לסמוך עליהם. כמו כן, הם מנהלים את כל עניין התשלומים וכיסוי הביטוח לעבודה שלהם, כולל אחריות לתיקונים. כך שיש מי שמטפל בזה במקומכם וחוסך לכם הרבה טרחה.
 • זמינות היא הדבר החשוב ביותר לכל דיירי הבית ולא תמיד אתם יכולים להיות זמינים לקריאות שונות. עובדי הניהול הם אלה שמבצעים את כל העבודה ועונים לקריאות של דיירי הבניין לנוחותכם.
 • החוק מחייב בדיקות תקופתיות וזה חיוני במיוחד בבניינים המודרניים, רבי הקומות שבהם יש ציוד ומתקנים שיש לתחזק. אם זה חשמל ואם זה תקשורת, ואם זה מים ומערכות שונות. תנו לניהול לבצע זאת בשבילכם.

 

כל בניין צריך ניהול ואחזקת מבנים במרכז שיהיה מקצועי, זמין ובעל ניסיון. חברת שושן צחור מציעה שירותי ניהול מקצועיים וברמת זמינות גבוהה.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית