072-2501234 | 054-7203040
שירותי ניקיון ואחזקה

ניהול ואחזקת מבנים

משרדי הייטק, קליניקות, משרדי פרסום, עורכי דין, שירותי בריאות ורווחה ועוד משרדים רבים אחרים; כולם ממוקמים בתוך מבנים בנויים ברחבי הארץ. אי לכך ובהתאם לזאת, ניהול ואחזקת מבנים הינם מבין הנושאים הקריטיים שיש לדאוג להם לאחר השלמת בניית מרכז משרדים חדש, ובמטרה לשמור על רצף עבודה תקין נרצה לשכור את שירותה של חברה מוכרת ומקצועית שתדאג לכך.

ניהול ואחזקת מבנים – מה זה אומר בעצם?

חברות המציעות שירותי ניהול ואחזקת מבנים הן בעצם אלו האחראיות על רצף תקין של תפקוד בניין המשרדים. בין היתר תפעל בנושאים הבאים:
• ניקיון יסודי – תחום אחזקת המבנים כולל גם שמירה על ניקיונם; פרוזדורים, חדרי מדרגות, חלונות ומראות, וכן ניקיון בחניונים ובשטחים הציבוריים במבנה כגון קפיטריה, לובי ועוד.

• שומרים על הבטיחות – עובדיה של החברה יבדקו מידי פעם את תקינותם של מקלטי הביטחון בבנייני המשרדים, ושל ערכות בטיחות כגון; ערכות כיבוי, ערכות עזרה ראשונה ועוד.

• אינסטלציה – בבנייני משרדים בדרך כלל ישנם חדרי נוחיות בכל קומה, ולעיתים הדבר עלול לגרום לתקלות כגון סתימות. כאשר ישנם כל כך הרבה אנשים במשרד, יש לפתור את הבעיה במהרה.

• שירותים ניהוליים – לצד תחזוקת המבנה, פועלת חברת ניהול ואחזקת המבנים בשיתוף פעולה עם החברות הפועלות בבניין, לתשלומי חשבונות שוטפים; גביית כספים מהמעסיקים, ווידוא עמידה בזמנים בכדי למנוע אי הבנות – אין דבר מרגיז יותר מלהגיע למשרד בוקר אחד ולגלות שאין חשמל מכיוון שהחברה לא שילמה את חובותיה.

עם ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור תוכלו לעבוד בראש שקט

חברת שושן צחור הינה חברה צעירה ודינמית הפועלת במקצועיות בתחומי הניקיון, ואחזקת המבנים לסקטור הפרטי והן לסקטור העסקי. אנו דוגלים באיכות ומקצועיות בעבודתנו, ומזמינים אתכם לאפשר לנו לדאוג עבורכם לכל ענייני הניקיון ואחזקת המבנה השונים – כל שתוכלו להעביר את יום העבודה בראש שקט.

 

 

ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור

 

יתרונותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים

חברת שושן צחור מעניקה שירות של ניהול ואחזקת מבנים באזור השרון. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן מקפידה לבצע את עבודתה על הצד הטוב ביותר, זאת תוך התייחסות מלאה לכל הפרטים הקטנים אשר יחד יוצרים את מכלות אחזקת הבניין השלם. חברתנו הינה דוגלת בהענקת שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי עיסוקינו ועל כן אנו מקפידים על ביצוע העבודה היעילה והאמינה ביותר בכדי להשיג את שביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

שירותיה של חברת ניהול ואחזקת מבנים כוללים תחומים רבים כגון – אחריות על ניסיון יסודי בבניין, בדיקת תקינות המקלטים וערכות הבטיחות, תיקונים ותחזוקה שוטפת של מערכות המים והחשמל. זאת לצד הענקת שירותי ניהוליים על מנת להבטיח את תפקודו היעיל והתקין של הבניין כולו. למעשה עבודה עם חברה אשר עוסקת בניהול מבנים כוללת יתרונות רבים נוספים, חלקם הן למעשה:

  • צוות מקצועי – לרשותם של כל דיירי ועובדי הבניין קיימת גישה לאנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר בתחומם. בין אם חשמלאים, אינסטלטורים, צבעים או עובדי ניקיון ואחזקה כללית.
  • התאמת השירותים – חברת ניהול ואחזקת מבנים תוכל להתאים את שירותיה בצורה מדויקת לצרכים שלכם כך שתוכל לענות עליהם במלוא.
  • זמינות מסביב לשעון – לצערנו הפתעות תחזוקה בבניינים השונים עשויות להפתיע בכל שעה של היום, ובזמן שהמבנה שלכם ינוהל על ידי חברת מקצועית הרי שהמענה לכל צרה שלא תבוא יהיה מיידי ומדויק.

עוברים לניהול ואחזקת מבנים מקצועיים

נוכל לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בניינים מעבירים את ניהול ואחזקת הבניין לידיה האמינות של חברת מקצועית של ניהול ואחזקת מבנים כמו שושן צחור, ואין הדבר מפתיע כלל. שהרי פעולה זו מעבירה את כלל הנושאים שוועד הבניין הקודם התקשה בהם. החברה תוכל לדאוג לגלל בניקיון והתחזוקה של הבניין בשגרה, כך שערכו של בניין ישמר וכלל דיירי, עובדי ובאי המבנה יוכלו ליהנות מאווירה נעימה, נינוחה ואסתטית בכל פעם שיבקרו בו.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית