072-2501234 | 054-7203040
שירותי ניקיון ואחזקה

ניהול ואחזקת מבנים

משרדי הייטק, קליניקות, משרדי פרסום, עורכי דין, שירותי בריאות ורווחה ועוד משרדים רבים אחרים; כולם ממוקמים בתוך מבנים בנויים ברחבי הארץ. אי לכך ובהתאם לזאת, ניהול ואחזקת מבנים הינם מבין הנושאים הקריטיים שיש לדאוג להם לאחר השלמת בניית מרכז משרדים חדש, ובמטרה לשמור על רצף עבודה תקין נרצה לשכור את שירותה של חברה מוכרת ומקצועית שתדאג לכך.

ניהול ואחזקת מבנים – מה זה אומר בעצם?

חברות המציעות שירותי ניהול ואחזקת מבנים הן בעצם אלו האחראיות על רצף תקין של תפקוד בניין המשרדים. בין היתר תפעל בנושאים הבאים:
• ניקיון יסודי – תחום אחזקת המבנים כולל גם שמירה על ניקיונם; פרוזדורים, חדרי מדרגות, חלונות ומראות, וכן ניקיון בחניונים ובשטחים הציבוריים במבנה כגון קפיטריה, לובי ועוד.

• שומרים על הבטיחות – עובדיה של החברה יבדקו מידי פעם את תקינותם של מקלטי הביטחון בבנייני המשרדים, ושל ערכות בטיחות כגון; ערכות כיבוי, ערכות עזרה ראשונה ועוד.

• אינסטלציה – בבנייני משרדים בדרך כלל ישנם חדרי נוחיות בכל קומה, ולעיתים הדבר עלול לגרום לתקלות כגון סתימות. כאשר ישנם כל כך הרבה אנשים במשרד, יש לפתור את הבעיה במהרה.

• שירותים ניהוליים – לצד תחזוקת המבנה, פועלת חברת ניהול ואחזקת המבנים בשיתוף פעולה עם החברות הפועלות בבניין, לתשלומי חשבונות שוטפים; גביית כספים מהמעסיקים, ווידוא עמידה בזמנים בכדי למנוע אי הבנות – אין דבר מרגיז יותר מלהגיע למשרד בוקר אחד ולגלות שאין חשמל מכיוון שהחברה לא שילמה את חובותיה.

עם ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור תוכלו לעבוד בראש שקט

חברת שושן צחור הינה חברה צעירה ודינמית הפועלת במקצועיות בתחומי הניקיון, ואחזקת המבנים לסקטור הפרטי והן לסקטור העסקי. אנו דוגלים באיכות ומקצועיות בעבודתנו, ומזמינים אתכם לאפשר לנו לדאוג עבורכם לכל ענייני הניקיון ואחזקת המבנה השונים – כל שתוכלו להעביר את יום העבודה בראש שקט.

 

 

ניהול ואחזקת מבנים שושן צחור

 

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית