072-2501234 | 054-7203040
שירותי ניקיון ואחזקה

ניהול בניינים

חברת שושן צחור הינה חברה צעירה ודינאמית אשר פועלת בתחום הניקיון, אחזקה ואף ניהול בניינים. חברתנו מעניקה את שירותיה הן ללקוחות פרטיים והם ללקוחות מוסדיים ועסקיים. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודה מדויקת ומקצועית על מנת שנוכל להביא לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח. לשם כך אנו מכשירים את עובדינו למטרה זו ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם לשם ביצוע עבודות התחזוקה הנחוצות במבנה.

ניהול מבנים

על פי מה בוחרים חברת ניהול בניינים ?

ניהול בניינים ואחזקתם כולל את הניהול השוטף של תפעול הבניין, לרבות ניקיון, שמירה על קשר ישיר עם הדיירים ואחזקה שוטפת של הבניין. בין אם הדבר כולל עבודות אינסטלציה, חשמל או כל פרויקט אחר אשר נועד לשמור על תפעולה התקין של הבניין. על מנת להיות בטוחים כי אתם פונים אל החברה הנכונה לשם ביצוע עבודה חשובה זו, מומלץ להתייחס לנקודות הבאות:

  • שירותים מותאמים אישית – בשלב הראשון יהיה עליכם לוודא אילו שירותים מעניקה החברה הנבדקת. כך תוכלו לשלול חברות אשר אינן יכולות לענות על צרכי הבניין בצורה מדויקת.
  • ידע מקצועי – חשוב לוודא כי החברה בה תבחרו תוכל לענות על הצרכים שלכם בעזרתם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. כך גם במידה והבניין שלכם זקוק לעבודות מסוימות או תיקונים, הרי שתוכלו להיות בטוחים כי כולן יתבצעו על ידי האנשים המקצועיים ביותר בתחומם.
  • תקשורת ישירה – חשוב להבין כי חייבת להיות מערכת יחסים ישירה ופתוחה בין דיירי הבניין לחברה אשר מבצעת ניהול בניינים. כך הדיירים יוכלו להעלות את אשר מפריע להם במבנה ולהוביל לשינוי אשר ישפר את התנאים בבניין עצמו.

מפנים זמן פנוי, פונים למקצוענים

נוכל לראות כי בשנים האחרונות קיימת מגמה בה ניהול הבניין עובד מידיו של הועד אל חברות חיצוניות. דבר זה אינו מפתיע כלל, שהרי כך למעשה מעניק לכלל דיירי הבניין או לעובדים בו להיפטר מן הצורך בעיסוק אינסופי בתחזוקה ותפעול של כל פרט בבניין עצמו. על מנת שתוכלו לפנות לעצמכם זמן פנוי תוכלו ליצור קשר עם חברת שושן צחור ונשמח לעמוד לשירותכם.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית