052-3452146
שירותי ניקיון ואחזקה

ניהול בניינים

חברת שושן צחור הינה חברה צעירה ודינאמית אשר פועלת בתחום הניקיון, אחזקה ואף ניהול בניינים. חברתנו מעניקה את שירותיה הן ללקוחות פרטיים והם ללקוחות מוסדיים ועסקיים. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודה מדויקת ומקצועית על מנת שנוכל להביא לשביעות רצונו המלאה של כל לקוח ולקוח. לשם כך אנו מכשירים את עובדינו למטרה זו ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם לשם ביצוע עבודות התחזוקה הנחוצות במבנה.

ניהול בניינים

על פי מה בוחרים חברת ניהול בניינים ?

ניהול בניינים ואחזקתם כולל את הניהול השוטף של תפעול הבניין, לרבות ניקיון, שמירה על קשר ישיר עם הדיירים ואחזקה שוטפת של הבניין. בין אם הדבר כולל עבודות אינסטלציה, חשמל או כל פרויקט אחר אשר נועד לשמור על תפעולה התקין של הבניין. על מנת להיות בטוחים כי אתם פונים אל החברה הנכונה לשם ביצוע עבודה חשובה זו, מומלץ להתייחס לנקודות הבאות:

  • שירותים מותאמים אישית – בשלב הראשון יהיה עליכם לוודא אילו שירותים מעניקה החברה הנבדקת. כך תוכלו לשלול חברות אשר אינן יכולות לענות על צרכי הבניין בצורה מדויקת.
  • ידע מקצועי – חשוב לוודא כי החברה בה תבחרו תוכל לענות על הצרכים שלכם בעזרתם של אנשי המקצוע המנוסים ביותר. כך גם במידה והבניין שלכם זקוק לעבודות מסוימות או תיקונים, הרי שתוכלו להיות בטוחים כי כולן יתבצעו על ידי האנשים המקצועיים ביותר בתחומם.
  • תקשורת ישירה – חשוב להבין כי חייבת להיות מערכת יחסים ישירה ופתוחה בין דיירי הבניין לחברה אשר מבצעת ניהול בניינים. כך הדיירים יוכלו להעלות את אשר מפריע להם במבנה ולהוביל לשינוי אשר ישפר את התנאים בבניין עצמו.

ניהול בניינים  – מפנים זמן פנוי, פונים למקצוענים

נוכל לראות כי בשנים האחרונות קיימת מגמה בה ניהול הבניין עובד מידיו של הועד אל חברות חיצוניות. דבר זה אינו מפתיע כלל, שהרי כך למעשה מעניק לכלל דיירי הבניין או לעובדים בו להיפטר מן הצורך בעיסוק אינסופי בתחזוקה ותפעול של כל פרט בבניין עצמו. על מנת שתוכלו לפנות לעצמכם זמן פנוי תוכלו ליצור קשר עם חברת שושן צחור ונשמח לעמוד לשירותכם.

לפעמים נדמה שקל לחיות בבניין משותף שיש בו שכנים רבים ולא צריך להיתקל בהם בתדירות גבוהה. עם זאת, כשמנסים לארגן דיירים יש בעיה. ניהול בניינים משותפים הוא מקצוע כמו כל המקצועות, ואי אפשר להניח לוועד הבית לעשות כיום הכול לבד בלי אנשי מקצוע. כדי לקבל תוצאות טובות צריך למצוא את אנשי המקצוע בתחום זה כדי לקבל את כל השירותים. זה בדיוק מה שמציעה חברת שושן צחור לבניינים משותפים שלא רוצים לטפל בעצמם בניהול.

ניהול בניינים משותפים

 

כיצד ניהול בניינים משותפים מקל עליכם?

  • אתם יכולים להיות האנשים האחראים ביותר בעולם, אבל יחד עם החיים הפרטים והעבודה שלכם לא תוכלו למצוא זמן לדאוג לכל מה שצריך לטפל בו בבניין המשותף של ימינו. אין ספור חוקים עירוניים, שטחים משותפים לנקות ולתחזק, גינות שיש לטפח, תשלומים שיש לגבות, תיקונים ותחזוקה שוטפת, כל אלה הם כבר עניין לשליש משרה לפחות.
  • כשאתם צריכים לתקשר עם כל כך הרבה שכנים כמו שיש בבניינים הגדולים של ימינו, זה כבר יוצא משליטה לפעמים. במיוחד אם צריך לדאוג לתשלומים השונים ולגבייה. שלא לדבר על קבלת החלטות שוטפות ועל בעיות שיש לפתור מיד. כל זה נפתר כשיש מי שדואג לכך במקומכם. אנשי ניהול הבניין מבטיחים ששום דבר לא יישכח.
  • אנשי מקצוע בתחום התחזוקה, הניקיון והגננות הם אנשים שיש לנהל אתם כל הזמן דיונים ולבדוק אחר העבודה שלהם. חברת ניהול מוצאת את אנשי המקצוע שהיא רגילה לעבוד אתם בגלל טיב עבודתם ואמינותם. אתם יכולים לסמוך עליהם שימצאו את הטובים ביותר לצורך זה ולפקח עליהם.
  • לפי חוק יש לבצע כל הזמן ביקורות שוטפות של מתקנים שונים ולוודא שהכול פועל כשורה. יש לנהל גם מגעים עם הרשויות במקרים שונים ועדיף שזה ייעשה על ידי מי שמתמחה בכך.

 

ניהול בניינים משותפים לשביעות רצונכם

כשניהול התחזוקה והעבודות בבניין שלכם נעשה על ידי מקצוענים כמו חברת שושן צחור, אתם יכולים להיות בטוחים שזה ייעשה במסירות ובהקפדה. ניהול בניינים משותפים הוא עבודה לכל דבר שיש לתת למי שמתמחה בכך ובעל ניסיון לעשות את זה הכי טוב. זאת הדרך להבטיח לעצמכם איכות חיים.

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית