072-2501234 | 054-7203040
שירותי ניקיון ואחזקה

חברת ניקיון בחדרה

חדרה אמנם לא נמנית בין הערים המרכזיות בארץ, אך כמובן שגם כאן התושבים ובעלי המשרדים יזדקקו מידי פעם לשירותיה של חברת ניקיון בחדרה אך הם עלולים לגלות, שמפאת העובדה שהעיר "פחות" מרכזית מאחרות, ייתכן שהחברות הפועלות בה עלולות להיות מקצועיות פחות מאחרות. חברת הניקיון שושן שחור פועלת באיזור חדרה ומלבד שירותי הניקיון המעולים, מציעה גם שירותי אחזקת מבנים מקצועיים, וכן ניקיון דירות לאחר שיפוץ ולפני כניסה.

תפקידה של חברת ניקיון בחדרה

חברת ניקיון בחדרה מציעה שירותים רבים לבנייני משרדים ובנייני מגורים, בין היתר:

  • ניקיון השטחים הציבוריים – חדרי המדרגות, הלובי, מעליות ועוד; כל אלו דורשים ניקיון ברמה היום יומית. גם דיירי המקום, העובדים ובעלי העניין כגון אורחים, לקוחות וספקים, כולם עוברים בנקודות אלו בבניין מידי יום. סימני נעליים והלכלוך שאנו מביאים איתנו מבחוץ עלול להרוס את המראה הנקי של השטחים הציבוריים.
  • ניהול ואחזקת מבנים – סעיף זה רלוונטי בעיקר לבנייני משרדים והוא כולל טיפול בתקלות חשמל, ווידוא תשלום חשבונות החשמל והמים, שירותי אינסטלציה, ווידוא קיומם של ערכות ביטחון כגון ערכות כיבוי, עזרה ראשונה ועוד.
  • חלונות ומראות – בכל בניין קיימים מראות וחלונות; אם זה במעלית, במסדרונות ובלובי. אלו צוברים אבק ובשל כך יש לדאוג לניקיונם באופן רציף.

חברת ניקיון בחדרה ואחזקת מבנים מקצועית ואמינה

אנו בחברת שושן צחור יודעים כמה ניקיון הסביבה הפרטית שלכם – בין אם מדובר בעבודה או בבית, חשובה לכם. אנו מתמחים במתן שירותי ניקיון ואחזקת מבנים למשרדים, מוסדות, בניינים אחרים, בתי כנסת ועוד, בעזרת חומרי הניקיון מהחברות המובילות, תוך דגש על איכות הסביבה. אם אתם קוראים שורות אלו, אתם ודאי זקוקים לשירותי הניקיון מהטובים בשוק! זה בדיוק הזמן להיכנס אל האתר שלנו או ליצור עמנו קשר בטלפון, ואנו כבר נדאג לכל השאר.

חברת ניקיון בחדרה המלצה

 

קידום אתרים לעורכי דין קידום אתרים אורגני
x

השאר הודעה ונחזור אליך:

שם (חובה):

נייד:

דוא”ל (חובה):

הודעה:

יצירת קשר מידית